Peacemaker Kurogane

Peacemaker Kurogane recenze

2. července 2008 v 8:15
Konečně jsem to dopsala uhah XD Je to nic moc..Neslibuju že to mám přesný .. Nejspíše nemám. Pokud tam mám něco špatně tak mě upozorněte! Já to opravím..Taky to není moc dlouhé. Nechtěla jsem to všechno prozradit. A zatím nemám s psaním recenzí takový zkušenosti. Tak doufám že budete mít pochopení XD A oceníte aspon mojí snahu XD Je taky možné že to časem přepíšu... A předem se omlouvám za chyby!!!!
Představte si že vám je 15 let , jste vysoký tak 140 cm a vypadáte jako 10 leté dítě! Tak tohle je případ mladého chlapce jménem Tetsu..Který chce pomstít smrt jeho rodičů...Proto se chce stát členem shogunátské policie. Jenomže ostatní lidé ho vidí jako malého usmrkánka, který sotva umí matiku(Teda jestli jí vůbec umí XD). Takže to nebude pro něj příliš lehké! Také má staršího starostlivýho bratra Tatsua který se snaží dát na Tetsua pozor(mají hodně podobné jména XD).
Dále se setkáváme s zženštilím Okitou Soujim ,který má slabost pro zvířátka , pro malé děti a sladkosti.. Jedno malé zvířátko dokonce vlastní , prasátko Saizo.. Okita má docela blízký vztah k velitelovi jménem Hijikate Toshizo. Který je tvrďák na pohled. A aniž by jsme to do něj neřekli... Potají si píše deníček s básněmi, který si pečlivě střeží..
Bohůžel jeho tajný deník byl oběven právě Okitou.. Což velitele velice rozlobilo XD Další je Yamazaki Susumu který se chce stát nejlepším ninjou a má starší sestru . Na první pohled vypadá jako bezcitný tvrďák, kterého nerozbrečí ani mrtvé koťáko na silnici XD A nezná žádnou legraci.. Časem díky Tetsuovi určitě změkne XD .. Jinak si myslím že tohle anime je skvěle nakreslené!! A hodně zábavné XD Rozhodně stojí za to se na toto anime podívat XD

Susumu obrázky

27. června 2008 v 19:34
Oblíbená postava z PK ... ^^
Obrázek “http://i135.photobucket.com/albums/q158/LonaFEagle/Peacemaker%20Kurogane/19-24susumulg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek

Peacemaker Kurogane další obrázky

19. června 2008 v 10:54
Tak jsem ty obrázky nakonec dávám dnes.. Jsem už 13 dní doma a nemám vůbec co dělat . Uhah mno ve skutečnosti jsem ty obrázky dávala sem už včera . Ale děda mi vypnul proud , zrovna když jsem ten článek dělala.. XD
Obrázek “http://i135.photobucket.com/albums/q158/LonaFEagle/Peacemaker%20Kurogane/07-01tetsulg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek

Peacemaker Kurogame opening

18. června 2008 v 9:33

Peacemaker Kurogame obrázky

18. června 2008 v 8:26
Zatím sem dávám obrázky . Recenzi už mám rozepsanou ještě tam musím udělat hodně úprav ..
Obrázek “http://i135.photobucket.com/albums/q158/LonaFEagle/Peacemaker%20Kurogane/Sexy-.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek
 
 

Reklama