Info

Tifa info

21. dubna 2007 v 7:40
Obrázek “http://i280.photobucket.com/albums/kk173/Teh_Ninja_Cookie/Final%20Fantasy/Tifa.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Věk: 20
Datum narození: 3. květen
Krevní skupina: B
Zbraň: Glove
Povolání: Barmanka

Barret info

21. dubna 2007 v 7:40
Obrázek “http://i151.photobucket.com/albums/s153/WAIW_photos/Stocks/Games/Barrett.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Věk: 35
Datum narození: 15. prosinec
Krevní skupina: O
Zbraň: Gun-arm
Povolání: Vůdce Avalanche
Rodina : Adoptivní dcera Marlene

Aerith

21. dubna 2007 v 7:39
http://pspmedia.ign.com/psp/image/article/857/857807/crisis-core-final-fantasy-vii-20080307033215520_640w.jpg
Věk: 22
Datum narození: 7. únor
Krevní skupina: O
Zbraň: Rod
Povolání: Prodavačka květin

Vincent Valentine info

21. dubna 2007 v 7:38

(info z Final fantasy VII Dirge of Cerberus) !!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/7d/VinceFFVII.jpg


Vincent Valentine

Věk: 27

Datum Narození: 13. Října

Krev: A

Syn Grimoire Valentine a hlavní postava hry Final Fantasy VII Dirge of Cerberus..Vincent je členem Turks .A pracoval na výzkumu společně s Lukrecií Crescent do které se zamiloval.
Lukrécie však jeho lásku odmídla. A začala vztah s můžem jménem Hojo který pracoval na projektu Jenova a otěhotnila.
Její dítě mělo právě sloužit pro experiment a dali do něj buňky Jenovy. Díky tomu Lukrecie onemocnila. Vincent byl proti experimentu.
A kvůli tomu se s Hojem pohádali.. Hojo to nakonec vyřešil tím že postřelil Vincenta do břicha...
Lukrecie doufajíc že zachrání Vincentovi život , ho nakazila kontaminovaným Makem a G Substancí z něhož se stal Chaos..
Když se Vincent probudil a uviděl to veledílo co na něm Lukrecie utvořila křičel, a vzteky se zavřel do rakve, kde ho
pak Hojo zamlk.

Cloud info

4. dubna 2007 v 13:05
ObrazekPřed filmem - stručně letem světem
Cloud je tichý, uzavřený a moc toho nenamluví. Cloud je sice rozený vůdce, ale je to samotář, i když nezbytnou pomoc nikdy neodmítne.
Cloud měl osamělé dětství. Jiné děti si z něho dělaly srandu a držely se od něho dál. Aby jim ukázal, že je jako oni, tak je jednou následoval na Nibelheimské hory. A dopadne to katastrofálně a Tifa padla do komatu. Její otec ho furt obviňoval. Cloud se pak rozhodoval stát se vojákem, chtěl jít po stopách legendárního vojáka Shinry - Sephirotha, ale kvůli jeho zklamání ho přeřadili na stráž Shinry.
Domů se Cloud pak dostal o 3 roky později během expedice, ale svou identitu skrýval. Celá exkurze se točila kolem katastrofy, kdy Sephiroth zešílel, pobil zdejší vesnici - Cloudův domov - a Cloud ho vyhodil z balkonu ze síně Jenovy. Cloud byl pobodaný a poté upadl do bezvědomí. Hojo ho sebral, pak i Zacka, a v očekávání je uložil.
Po několika letech Cloud a Zack zamířili k Midgarovi, nebyli na tom zrovna good. Shinra byla u moci a vojsko ty dva, co se snažili tajně vkradnout do města, chytlo. Stříleli po nich a Zack chytil smrtelnou ránu a zemřel. Cloud unikl a svou minulost si začal nepravdivě spojovat dohromady, také si vzal Zackovu roli. A v hlavě mu nastal zmatek, a když se s tím vypořádal, dával přednost samotě, snažíc se najít sám sebe.
Po takovýhle událostech se z něho stal žoldák. Najala si ho
organizace Avalanche, ale on nedělal pro záchranu planety, ale pro peníze, i když se ho Barret snažil přesvědčit. Jako žoldák musel zneškodnit jeden z reaktorů firmy Shinra. Když prchal z této sabotáže, tak v jedné z Midgarských čtvrtí poprvé potkal Aeris. Podruhé se s ní viděl, když se propadl stropem v kostele, kde se Aeris starala o květiny. Spolu s ní prchl, u čehož ji slíbil, že se stane jejím ochráncem. Po její smrti začne Sephirotha opravdu nenávidět...(viz hra ff7)

Ve filmu stručně..
Jenova, která ztroskotala na planetě, vypustila do koloběhu buńky Sephirotha a většina lidí trpí nemocí geostigma. I Cloud je nakažený. Dává si to za vinu, že nezabránil smrti Aeris, aby ji Sephiroth před ním zabil, když se modlila, byla totiž jediná, kdo mohl planetu zachránit...ale ona to, že je Cloud vinen, tak nevidí..
Cloud během filmu vše pochopí, uleví se mu a už nebude sám, má tolik přátel. Má Tifu, která ho miluje a o kterou se stará, Marlene a Denzela. Ale zdá se, že Cloudovo srdce patří mrtvé Aeris, která i tak byla dost tajemná a mysterická

věk: 23
krevní skupina: AB
narozeniny: 11.8
Místo narození: Nibelheim
Výška 170 cm
 
 

Reklama