Prosinec 2009

Tak a jsem tady XD

31. prosince 2009 v 11:27
Čauky , chvíli sem měla pocit že se sem fakt dneska nedokopu , ale nakonec jsem si čas našla ^^ Sice vám toho moc nenapíšu důvod: musím uklízet yeah -.- Po uklízení bych si na to nevzpoměla .. Takže chci vám popřát veselý Silvestr a moc to nepřežente !! XD Jinak bych ještě chtěla doporučit aby ste stopro zašli do kina na film Avatar.. V úterý jsem na něm byla a je to vážně úžasný film ! Tak a to je asi vše , možná sem ještě něco přidám a v brzké době začnu pracovat na novém designu !
O5 sry za chyby XD

http://moviecarpet.com/wp-content/uploads/2009/11/Avatar-movie-image.jpg

Šťastný a veselý ! ^^

24. prosince 2009 v 13:56
Chci vám popřát veselé vánoce , a předem i štastný nový rok , páč kdo ví jestli se sem do novýho roku vůbec dokopu XD Takže doufám že dostanete vše co ste si přáli a hlavně pořádnou večeři yay ! Tak ještě jednou šťastný a veselý !

http://i105.photobucket.com/albums/m238/_Angel_Of_Suicide_/Anime/christmas_clorjpg2.jpg

Samurai Warriors 3 trailer

22. prosince 2009 v 16:44 Samurai Warriors
Vypadá to skvěle už se na tu hru moc těším ! XD Jinak konečně už mi jde zvuk yay !


Tekken 6 obrázky

20. prosince 2009 v 16:00 Tekken

No.. Nějakou dobu sem nebudou přibývat videa páč mi jaksi nejde zvuk XD Takže si budete muset vystačit jen s obrázkama , s míma kecama a nebo s ničím heh.. Vůbec mě nenapadalo co sem po tý dlouhý době zas dát . Ale nakonec jsou to obrázky z Tekkenu 6!!

http://ui16.gamespot.com/1551/82540966704e4e84dffb_2.jpg


klik na celý článek


Zas tak velký návrat to nebyl....

13. prosince 2009 v 20:25
Jak jste si stačili všimnout, konečně už začali přibývat další články. Respektive zatím jenom 1 článek XD Jelikož jsem neměla tolik možností být u pc , a nevyužila šancí sem něco dát když u toho sedim, nepřibylo víc článků. To se snad velmi brzo změní , pokud to nejsou zas hloupé žvásty jak je u mě obvyklé XD Moje narozeniny se blíží a žádná párty se nekoná (narozeniny mám 16.12 ^^)... Takže místo slavení budu hezky zašitá u pc a důkladně sem dávat články po článku XD Dneska mám opravdu divnou náladu proto také divně píšu.. Celkově je to prostě divný článek. No.. Také jsem díky Kristie-san začala přemýšlet o novém desu, ale má to háček... Vůbec nic mě nenapadá (nečekaně heh). Nemám takový talent , ani fantazii . Asi jeden den jsem se snažila uchytit víc photoshop pod kontrolu ale zkrátka všechno je je jednou poprvé XD Takže netuším kdy se na ten novej design vrhnu.. A další věc je s čím by takovej novej des mohl být. Včera jsem si uložila pěkný obrázek z FF XIII s tím že by z toho mohl být pěkný design, no uvidí se ^^ Yo , a taky bych se chtěla omluvit že jsem se dlouho neozvala na SB. Zvykejte si XD Yo yo to je asi vše co vám chci sdělit a ted jdu něco dělat ! (sry za chyby ><)


30 seconds to Mars - Kings and Queens

11. prosince 2009 v 19:26 Různé videa
Pro mě novej klip od 30stm + muj velký návrat XD