Květen 2009

Diplom od Yuki

31. května 2009 v 14:25 Diplomy
Po hodně dlouhé době , jsem dostala další moc pěkný diplom za bleskajdu od Yuki neboli od písečné Vandy XDD

Aion obrázky

26. května 2009 v 18:14 Online hry
Ta hra vypadá přímo božsky XD

http://ravven.files.wordpress.com/2008/04/aion-character-image.jpg

klik na celý článek

Bude konec ?

24. května 2009 v 18:33
Achjo mám čím dál větší pocit že tomuto blogu nastává velmi brzký konec... Nechci aby to tak bylo, jenomže jak vidíte je to čím dál horší.. Už párkrát jsem nad tím přemýšlela.... A myslím si že tenhle blog už tu začíná být docela zbytečný, a jen díky mou vinou heh.... Nevím, třeba mám takový pocit jen dneska a zítra už to zase bude jinak. Je docela těžký se na blog po dvouch rocích vykašlat XD No můžu jen doufat že to ještě dlouho vydržím XD

American psycho

24. května 2009 v 14:56 Různé videa
Jeden psycho film který mi ukázal Benoit XDD

Song : Dope - You Spin Me Round (Like A Record)


Requiem Bloodymare trailer

23. května 2009 v 14:28 Online hry
Po dlouhé době zase nějaký článek XD


Design Hotov!

16. května 2009 v 10:42
Hojec! Design je konečně hotový XD A jak jste si mohli všmimnout tak už jsem zaměnila místo černé barvy šedivou XD No menu možná předělávat nebudu.. ale jinak doufám že jste spokojený XD Yo a upozornuju znovu SB na to třídění , odkaz sem kdyžtak dala i do menu ya ?


Pracuje se na designu!

15. května 2009 v 19:03
Hahá nový design už je skoro hotový !! ještě zbývá menu a bude snad complt. Ale nebude s Renem .. Ten bude až na tom příštím.. Původně jsme se chystala ho udělat s Renem a když jsem hledala nějaký ty obrázky na ten design .. tak jsem narazila na jiný obrázek z FF7 který se mi hodně líbil tak jsem udělala design s ním XD Kdyby jste chtěli vědět jak ten des zatím vypadá tak můžete mrknout SEM!! takže se moc omlouvám těm , který se těšily na Rena slibuju že příští bude s Renem určitě XD


Resident Evil 4 obrázky

13. května 2009 v 21:29 Resident Evil
Nová rubrika na tomhle blogu XD Nedávno mi přišla poštou hra RE 4 , a dost jsem si jí oblíbila tak jsem se rozhodla sem hodit rubriku.. Bude se to týkat i jiných dílů než jenom RE 4...!!

http://i40.photobucket.com/albums/e230/Neko-Kitsune009/Resident%20Evil%204/ResidentEvil4-Group.jpg

klik na celý článek

Nagamasa Azai obrázky

10. května 2009 v 16:27 Samurai Warriors

Dnes se asi budu věnovat trochu víc Samurai Warriors !!^^ Tak na začátek pár obrázků!

klikna celý článek

Hojec!

10. května 2009 v 16:01
Zdravím!! XD Sry že sem nic přez výkend nepřibylo , ale neměla jsem vůbec přístup k pc .. Celou dobu jsem makala jak kkt a na pc nebyl čas .. My jsme totiž emm vymalovávali a do toho jsme ďáli dalších tisíc věcí , no prostě šílený XD Ale důležitý je že už konečně čas mám. Takže se vrhnu na pár článků a obýhání SB... Co se týče toho designu .. Noo tak to asi bude trošku na dýl , jak jinak že ? XD Jinak nevím co vám mám dál říct, tak se mějte !! sry za chyby..


Dynasty Warriors StrikeForce obrázky

5. května 2009 v 16:47 Dynasty Warriors
Pár další super obrázků !!


http://www.ps3news.com/modules/image_upload/plugins/thumb.php?img=img_11764.jpg&w=500&h=400


klik na celý článek

Takový měnší pořádek XD - SB

5. května 2009 v 16:20
Zdravím!! Chci vám oznámit že chystám brzký pořádek v SB.. Mám v tom šílený bordel .. Jednoduše se mi sem do komentů ozvěte jestli chcete být stále SB nebo ne.. a prostě ten kdo se neozve nebo napíše že už nechce být SB tak bude automaticky smazán .. Emm popřípadě na to ještě upozornim k vám do komentů.. Já vím nejsem taky zrovna moc dobrý SB.. A nepíšu vám pravidelně komenty na blog.. Protože už jaksi moc všechno nestíhám.. Do toho blbá škola (a ted se fakt nevymlouvám XD) píšeme děsně moc testů a mě z toho začíná praskat mozek XD No co se teda týče těch SB tak dám na to dost času.. Ty pravidla pro SB který jsem se tak hrozně dávno napsala byly nakonec zrušeny.. !! Takže stačí napsat adresu vašeho blogu a odpověd . Víc po vás nechci.

Requiem Bloodymare download

1. května 2009 v 20:02 Online hry
Slibovaný odkaz na stažení této horrové MMORPG hry.. Předem upozornuju že tahle online hra je až od 18 let XD Kvůli no , prostě kvůli brutalitě hry např. když tam sekáte do nějaké příšery a zabijete jí tak se rozletí na všechny světové strany a někdy se to samé stane i vám XD Je tam hodně krve , ale dá se tam nastavit jestli málo krvne , hodně , nebo žádnou... Vůbec sice netuším proč to dali až od 18 let, páč zas tak nedostupný to není.. A když se přehlídne ta krev a pár nechutně zmutovaných příšerek tak je to normál MMORPG hra .. Horrorvá taky moc není , jakoo hudba a okolý tomu dodává takový temněší dojem ale nic víc.. Taakže (jsem to fajně okecala) pokud vám ještě není 18, a chcete tu hru hrát tak si musíte přidat pár let navíc XD Dobře dost keců a tady je ten odkaz !!!


...

Odkaz: ZDE