Duben 2008

Hoj!

30. dubna 2008 v 19:35
Hojec!! tak vám sem z nudy zase píšu XD Vůbec nevím co mám dělat!!! Naštěstí se zítra ani pozítří nejde do té blbé školy !!! Docela rychle mi dochází slova XD Už nevím co sem psát !!! A ani nevím co sem dát . Ráda bych kdyby jste třeba více komentovali , je mi jedno jaký koment napíšete!!! Chtěla bych vědět váš názor!! At už je špatný nebo dobrý , to je fuk... Opravdu by mě to potěšilo ^^ XD Na zítra sem snad něco dám , pokusím se dát už dnes, ještě uvidím. . Skener se ještě nespravil , takže mám hoodně velkou smůlu.. Jinak doufám že si ty 4 dny doma nebo někde jinde užijete! A že to bude ubíhat co nejpomaleji XD Zajímavý že výkend tak strašně rychle uběhne , ale bblbý školní dny strašně pomalu!!!.... mno, co bych sem ještě mohla napsat XD Jooo ty wallpapery v té galerii, tam ještě nic není , stejně si myslím že to je uplně zbytečný... A navíc sem na to ted docela líná XD Zítra sem možná ještě hodím nějakou tu recenzi , podle toho jestli bude mít ka-san čas . Ale určitě joooo XD Už fakt nevím co sem psát XD Pořád váhám nad tím jestli mám fakt psát ty povídky !!! Já na takovýhle věci opravdu nemám talent.. Ale chci aby tenhle blog byl víc zábavný pro vás!! a aby jste sem rádi chodily XD a rádi psali komenty!! XD Klidně mi sem napište to by jste tu chtěli , já to sem stopro dám!!! Teda když to najdu XD No myslím si že to už stačí , tak se mějte!! čuss XD A taky se předem omlouvám za chyby!!!
Obrázek “http://i125.photobucket.com/albums/p52/Digatone/Anime/funny.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Maximum the Hormone songs

28. dubna 2008 v 19:46
Nakonec jsem teda našla další songy. A zase jsou od Maximum the Hormone ...
Kuso Breakin LilyChu Chu lovely Muni Muni Mura+ další photo
http://jmuse.org/uploads/posts/1189623398_maximum_the_hormone_wince.png

Cosplay

28. dubna 2008 v 19:33 Cosplay
Tak mě napadlo, že už jsem sem dlouho nedala žádný obrázky cosplayů XD Zde jsou tedaa nějaké povedené cosplaye.
Obrázek “http://i197.photobucket.com/albums/aa232/Luthana/Cosplay/yuffie___cosplay.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek

Dynasty warriors obrázkyyy

28. dubna 2008 v 19:13 Dynasty Warriors
Další obrázky z Dynasty warriors , už opravdu nevím co sem dát XD možná sem dám ještě nějaký ten song...
Obrázek “http://i276.photobucket.com/albums/kk10/QQcynthia/DW.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek

Gackt Mp3

28. dubna 2008 v 18:55 Mp3
Tak tu mám ty slibované mp3!! Kdyby náhodou něco nešlo tak mi to napište...
Secret Garden - Stahuj !
Dears - Stahuj !
Hoshi no Suna - Stahuj !
Orenji no Taiyou - Stahuj !
Soleil - Stahuj !
Longing - Stahuj !
Obrázek “http://i85.photobucket.com/albums/k55/SubliminalReflection/Gackt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Gackt phota

28. dubna 2008 v 18:44 Gackt
Další jsou phota Gackta XD A chystám pak nějaké ty mp3 + PV ...Také jsem se dozvěděla novinu že si Gackt zahraje v nějakým novým filmu který by se údajně měl jmenovat Bunraku , v tom filmu by si měl zahrát i Josh Hartnett . Film by měl být v kinech nějak ke konci roku 2008, takže se máte na co těšit!!!
http://i287.photobucket.com/albums/ll141/E-nomine-liebe/l_dcd027ae0ad2457dd4c2b6667d0e2741.jpg
klik na celý článek

Dir en Grey phota

28. dubna 2008 v 18:18 Dir en grey
Takžee zase něco z Jrocku . Tentokrát nějaké super phota Dirů ^^
Obrázek “http://i177.photobucket.com/albums/w226/sabeltand/Diru163.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek

Diplom od Reni

28. dubna 2008 v 17:55 Diplomy
Konečně mi jde net!! XD Vůbec jsem se na něj nemohla dostat , páč mi nešel kvůli nějakýmu prográmku na stahování O_O Ale naštěstí se to spravilo !!! Ted přemýšlím co sem mám dát , páč mě ted zrovna nic nenapadá. Mno... jinak jsem dostala pěkný diplom od Reni za bleskovku XD Díkes!!!

Mno....

27. dubna 2008 v 18:44
Ahoj!!!! Mno jak sem včera slibovala že sem určitě něco dám , se nesplnilo XD Takže se moc omlouvám!!! Ale zítra sem určitě něco dám . A stopro sem zítra toho dám hodně abych vám to vynahradila za dnešek XD Takže se máte doufám na co těšit !! možná...
Jinak tohodle plyšáka jsem dostala do pc přez skener XD Ale docela to tak nevypadá XD

Hojec!!

26. dubna 2008 v 19:40
Obrázek “http://i302.photobucket.com/albums/nn113/xXMy_Tears_On_Your_Death_BedXx/Funny.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Hojec!!!! Jak se máte??? Vůbec netuším co sem mám dávat , ale ráda bych něco přidala . Tak vám tu jen tak píšu XD Sem asi před hodinou dorazila dom , a sem taky ráda^^ Páč tam byla taková hrozná nuda!! A já nudu nesnáším XD Ještě se mi vůbec neopravil skener a to mě s*** , ale co mám dělat no.... Budu se snažit sem co nejvíce psát , protože si myslím že pak je ten blog takovej nudnější když tu není ani slovo XD Povídky nakonec tedy psát nehodlám, páč to je něco fakt příšernýho XD Možná se budu učit psát povídky , a do budoucna pokud se mi něco povede , sem něco dám XD Ale pochybuju . Jinak slibuju že zítra se sem pokudím dát hodně článků. A doufám že to zítra zase nebude naopak. Páč se budu muset nejspíše učit což je docela překvapení . Páč já se teda vůůbec neučím. Ale to mi nezabere tolik času XD Takže sem určitě něco dám!!! Možná něco sem dám i dnes , ještě nevím podle toho co mě napadne... Nebo mi můžete něco navrhnout co sem dát. Sakra mám docela psací náladu XD Což umě moc často nebývá ,ale to je fuk.... Ještě taky chystám nějaké ty recenze, nebo spíše moje ka-san, ale já to vždycky pak poupravím , páč tam píše docela hovadiny XD Už mi pomalu docházejí slova. Nevím co psát XD A taky pochybuju že si to někdo přečte , takže je možné že moje snaha napsat dlouhý článek bude zbytečná XD Jinak sorry za chyby které tu píšu . Nikdy sem nebyla v češtině dobrá XD Dyžtak mě opravte... Jinak tu mám jednu good písničku od Sum 41 - Noots , tento song můžete znát taky z filmu fantastická 4 bo jak...

Maximum the Hormone - Zetsubou Billy PV

25. dubna 2008 v 14:20 Různé videa
Hojec!! Konečně je pátek XD Jinak sem našla klip na tu písničku v předchozím článku. Docela mazec XD

Death Note Ending 2

24. dubna 2008 v 21:47
Song je od Maximum the Hormone - Zetsubou Billy


Zde je photo té skupiny XD Jinak jsem se rozhodla že odedneška ke každému songu , budu přidávát i phota toho od koho to je (ten song). Chápete?? XD

Obrázek “http://i157.photobucket.com/albums/t56/ariannaanastasia105/maximumthehormone.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Miyavi PV

24. dubna 2008 v 20:17 Miyavi
Zde jsou nějaké moje oblíbené PV od Miyaviho XD
Freedom FightersRock no Gyakushu
Hi no Hikari sae todokanai kono basho de (UFF XD)


Kekkoshiki no Uta

Miyavi phota

24. dubna 2008 v 20:10 Miyavi
No myslím že bylo na čase sem dát něco z j-rocku XD Tak tu mám pár fotek Miyaviho XD Jinak sem chystám dát i nějaké PV atd....
Obrázek “http://i23.photobucket.com/albums/b371/kyasuri48/Miyavi.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek

Genji : dawn of the samurai recenze

24. dubna 2008 v 18:33 Genji
Konečně tu je recenze!! XD Nejspíš to nebude přesný. Tak je to aspon přibližně. Dyžtak mě upozorněte na chyby.
Obrázek “http://taira-zadny-kiyomori.navajo.cz/taira-zadny-kiyomori-2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Genji: Dawn of the Samurai

Bojová hra, která strhne každého kdo má rád pořádný švih samurajským mečem. Perfekt propracovaná a žádná nuda.
Vlastně jde o boj dvou rodů, z nich jeden se jmenuje Genji . Děj se odehrává ve 13. století v Japonsku, kde jde o krk opravdu každému.
Rod Genji je v tomto boji ten poražený, i když jejich bojové schopnosti byly víc než unikátní. Klan rivalů prostě použil mocnou magii zvanou Kamui díky kamenu Amahagane a ta jim přinesla zaručené vítězství.
Lidé z poraženého rodu začali hodně trpět nadvládou panovníka vítězného rodu.Ten aby získal ještě větší sílu kamene Amahagane, byl schopný obětovat vše co se dalo.
Vystupují zde i dvě postavy samuraj Yoshitsune a mnich Benkei.Oba jsou z rodu Genji a ty se spojí s protivníkem jen proto, aby ho přelstili a nakopali mu zadek XD.
No a k samotné hře.
Každý má za úkol porazit každého, kdo se mu postaví do cesty. Ze začátku to nebude tak hrozný . Postupně se bude přiostřovat a už nebude boj jen se samuraji. Přibudou i různý příšery .
Yoshitsune bojuje se dvěma meči, sice je mrštný, ale nemá takovou sílu. Benkei je na tom jinak, je samý sval a používá třeba sloupy a různý těžký železný předměty, ale zase je pomalý, jako lenochod XD
Jinak výborná grafika!! Jen škoda že je to tak krátký ^^

Warriors orochi + moje keci

24. dubna 2008 v 14:19 Warriors Orochi
Hojec!! Dneska byl ve škole opravdu příšerný den T-T myslela jsem si že tam nudou chcípnu m(-.-)m, a to ani nepočítám poškolu za naprostou hovadinu !!!>A< neptejte se za jakou , ale pochybuju že by vás to taky zajímalo!! XD Doufám že vy jste se měli líp ... Já vím!! dělám z toho strašnou vědu XD A určitě vím nejsem jediná koho škola štve.^^ Nevím sice proč to sem píšu , ale potřebuju se vypsat!! Jinak tu mám pár obrázků z Warriors orochi . Tato hra mi nedávno přišla poštou , a určitě sem něco o té hře napíšu. Už chystám tu recenzi z Genji. Teda já přímo ne , páč já jsem na takové věci prostě pako T-T Takže sem se dohodla s ka-san že mi ty recenze bude psát ona, páč jí to hrozně bavý XD Jo!! a taky jsem sem dala jednu písničku z té hry. Která bude upa na konci tohoto článku!! A ted konečně ty obrázky XD
Obrázek “http://i89.photobucket.com/albums/k204/Kristy_Sama/Warriors%20Orochi/mtop13.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klik na celý článek

Kamenashi Kazuya : Kizuna

21. dubna 2008 v 17:25
Tento článek tu byl už včera . Ale protože když sem tu měla zveřejněný tento článek , a ještě k tomu se mi nezobrazoval celý . Tak se kvůli tomu nezobrazovali jiné články. No ted doufám že se to tentokrát bude zobrazovat XD
Jinak tento song je také z mého oblíbené ho seriálu Gokusen . Nejsem sice moc na pomalé písničky, ale docela se mi to líbí .

Zde je ještě photo. Můžete ho znát ze skupiny KAT-TUN . A také hraje v seirálu Gokusen až v 2. sérii.
Obrázek “http://i104.photobucket.com/albums/m193/ReNkAi_04/MiNe/kazuya.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Novinka

21. dubna 2008 v 13:52 ☺Jiné☺
Hojec!!! Takžee.. včera jsem udělala Japan rozcestník. Zatím tam toho moc není , Takže mi klidně můžete psát co bych do toho rozcestníku mohla dát.No a samo že se to musí týkat japonska !!!! To je zatím vše....

Kingdom Hearts wallpapers

20. dubna 2008 v 16:41 Kingdom Hearts
Další nějaké wallpapery.
Jinak k tomu jak sem slibovala, že do galerie wallů budu dávat wally, je tu takový menší problém.
Že těm wallům budu muset zmenšit velikost, aby to sem šlo dát ,ale když zmenším velikost tak tím se zmenší i kvalita wallu , a pak to je strašně rozmazaný. A ještě, komu se to nezobrazuje celý , stačí kliknou na ten určitý obrázek pravým tlačítkem na myši , a dát (zobrazit obrázek) a mělo by se vám to zobrazit celý.
A ted ty wally!!!!
klik na celý článek