Naruto info

11. září 2007 v 15:59 |  Naruto
Obrázek “http://i171.photobucket.com/albums/u312/jmmwarlock_selaznom/naruto.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Naruto (japonsky ナルト) je populární shounen manga, která ve Weekly Jumpu vychází od roku 1999. Kreslí a píše ji Kishimoto Masashi. Manga má také neméně úspěšnou seriálovou adaptaci - anime. Hlavní hrdina, Naruto Uzumaki, je hlasitý, hyperaktivní, dospívající ninja, který neustále hledá přijetí a uznání ostatními stejně jako touží po tom stát se Hokage, který je uznávaný jako vůdce a nejsilnější ninja ve vesnici. Jeho příběhy jsou známé skoro po celém světě a udivují (nejen) děti všech národností.


Obrázek “http://i171.photobucket.com/albums/u314/ai_inuzuka/kakashi6iu.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Hakate Kakashi - Jounin Listové vesnice.Velitel týmu 7. (Naruto, Sakura, Sasuke). Dříve byl členem elitní jednotky ANBU. Jako Genin byl v týmu společně s ninji Uchiha Obito a Rin. V záchranné misi Rin byl Uchiha Obito těžce zraněn a jeho Sharingan "daroval" Kakashimu. Kakashi je tedy nositelem Sharinganu ač není z klanu Uchiha. Přezdívá se mu kopírovací ninja Kakashi a zkopíroval již díky Sharinganu více jak 1000 jutsu. Je velký fanoušek knížek série "Come, Come Paradise" jejímž autorem je jeden ze tří legendárních Sanninů, Jiraiya

Obrázek “http://i169.photobucket.com/albums/u217/O2Lsxn/Uzumaki20Naruto.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Uzumaki Naruto - Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasí liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstkovaný. Naruto proto začal "zlobit", aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovy blízcí byl mist Iruka, který ho naučil že není sám. Poté co se Naruto stal ninjou. Dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože cool a holky ho zbožňují, a velitelem je Hakate Kakashi. Společně tak musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici, ačkoli za začátku jeho ninja schopnosti nejsou nijak valné a téměř se mu nepodařilo stát se ninjou. Nejoblíbenější jídlo je ramen.


Obrázek “http://i164.photobucket.com/albums/u19/PuertoRicanPimp_2007/Keep10-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Haruno Sakura - Sakura je premiantka z ninja školy. Po složení zkoušek se dostává do týmu 7. Naruto je do ní zakoukaný, ale ona si ho nevšímá neboť jejím cílm je Sasuke. Má talent v genjutsu a dokáže dobře ovládat svou čakru. Později se rozhodne stát léčitelským ninjou.


Obrázek “http://i168.photobucket.com/albums/u181/mxide_bhe/sasuke-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Uchiha Sasuke - Sasuke je posledním přeživším členem rodu Uchiha který byl byl vyvražděn jeho bratrem Itachim. Sasuke odpřísáhl, že se mu za to pomstí. Po zkoušce se stává členem týmu 7. Jakožto člen Uchiha klanu má sharingan. Sharingan je oční schopnost jež umožňuje zkopírovat jutsu či pohyby protivníka a poté je použít jako své vlastní. Také dokáže vidět pohyby protivníka dříve než je použije atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi tu???:D

Jsem tu 100% (3647)

Komentáře

1 *Tenši* *Tenši* | Web | 8. prosince 2007 v 23:28 | Reagovat

Naruto ej ten typ postavy , že i když enchceš , tak ho musíš mít rád..i přes tu ejho tupost mno..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama