Září 2007


Xemnas obrázky

12. září 2007 v 17:31 Kingdom Hearts
A je tu další záporák z KH njn je jïch hodně XD
Obrázek “http://i69.photobucket.com/albums/i76/flyingcloud11/xemnas.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

další New Design

11. září 2007 v 20:19 ☺Jiné☺
Ahojky XD Takže sem zasee změnila design!!!XD Tentokrát je tam Ichigo z Bleach!!! Tento obrázek se mi strašně líbil tak sem ho chtěla zkusit na záhlaví!! a ještě sem ho trochu upravila. Doufám že se vám tento design líbí.A určo za něaký ten čas čekejte další.... no uvidíme XDTo je vše!! ^__^

Naruto info

11. září 2007 v 15:59 Naruto
Obrázek “http://i171.photobucket.com/albums/u312/jmmwarlock_selaznom/naruto.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Naruto (japonsky ナルト) je populární shounen manga, která ve Weekly Jumpu vychází od roku 1999. Kreslí a píše ji Kishimoto Masashi. Manga má také neméně úspěšnou seriálovou adaptaci - anime. Hlavní hrdina, Naruto Uzumaki, je hlasitý, hyperaktivní, dospívající ninja, který neustále hledá přijetí a uznání ostatními stejně jako touží po tom stát se Hokage, který je uznávaný jako vůdce a nejsilnější ninja ve vesnici. Jeho příběhy jsou známé skoro po celém světě a udivují (nejen) děti všech národností.


Obrázek “http://i171.photobucket.com/albums/u314/ai_inuzuka/kakashi6iu.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Hakate Kakashi - Jounin Listové vesnice.Velitel týmu 7. (Naruto, Sakura, Sasuke). Dříve byl členem elitní jednotky ANBU. Jako Genin byl v týmu společně s ninji Uchiha Obito a Rin. V záchranné misi Rin byl Uchiha Obito těžce zraněn a jeho Sharingan "daroval" Kakashimu. Kakashi je tedy nositelem Sharinganu ač není z klanu Uchiha. Přezdívá se mu kopírovací ninja Kakashi a zkopíroval již díky Sharinganu více jak 1000 jutsu. Je velký fanoušek knížek série "Come, Come Paradise" jejímž autorem je jeden ze tří legendárních Sanninů, Jiraiya

Obrázek “http://i169.photobucket.com/albums/u217/O2Lsxn/Uzumaki20Naruto.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Uzumaki Naruto - Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasí liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstkovaný. Naruto proto začal "zlobit", aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovy blízcí byl mist Iruka, který ho naučil že není sám. Poté co se Naruto stal ninjou. Dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože cool a holky ho zbožňují, a velitelem je Hakate Kakashi. Společně tak musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici, ačkoli za začátku jeho ninja schopnosti nejsou nijak valné a téměř se mu nepodařilo stát se ninjou. Nejoblíbenější jídlo je ramen.


Obrázek “http://i164.photobucket.com/albums/u19/PuertoRicanPimp_2007/Keep10-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Haruno Sakura - Sakura je premiantka z ninja školy. Po složení zkoušek se dostává do týmu 7. Naruto je do ní zakoukaný, ale ona si ho nevšímá neboť jejím cílm je Sasuke. Má talent v genjutsu a dokáže dobře ovládat svou čakru. Později se rozhodne stát léčitelským ninjou.


Obrázek “http://i168.photobucket.com/albums/u181/mxide_bhe/sasuke-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Uchiha Sasuke - Sasuke je posledním přeživším členem rodu Uchiha který byl byl vyvražděn jeho bratrem Itachim. Sasuke odpřísáhl, že se mu za to pomstí. Po zkoušce se stává členem týmu 7. Jakožto člen Uchiha klanu má sharingan. Sharingan je oční schopnost jež umožňuje zkopírovat jutsu či pohyby protivníka a poté je použít jako své vlastní. Také dokáže vidět pohyby protivníka dříve než je použije atd.

Diplom od Yoshiko!!!

10. září 2007 v 17:19 ☺Jiné☺
Taaakže zde je krásnýýýý diplom za bleskajdu od Yoshiko!!!!! Děkujuu ^__^

klik na celý článek

Gackt Mp3

10. září 2007 v 14:22 Mp3
Obrázek “http://i170.photobucket.com/albums/u260/Bjt781/gackt-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vanilla-Stáhnout
Redemption-Stáhnout
Blue-Stáhnout
Lust for Blood-Stáhnout
Mind Forest-Stáhnout
Metamorphoze-Stáhnout
Black Stone-Stáhnout

Krátké info o Sorovi

10. září 2007 v 14:04 Kingdom Hearts
Obrázek “http://i165.photobucket.com/albums/u74/nate7890/41298_L.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jméno:Sora
Věk:14 let
Vlasatý hrdina. Dostal tzv. Keyblade ( meč ve tvaru klíče a vlastně je to i klíč), aby mohl bojovat proti nepříteli a mohl zachránit svět, ale za cenu odloučení od svých přátel. Nyní hledá své přátele a zmizelého Krále Mickeyho.

Riku krátké info

10. září 2007 v 7:21 Kingdom Hearts
Obrázek “http://i171.photobucket.com/albums/u299/sasukeguy456/RikuIcon.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jméno:Riku
Věk:15 let
Riku je Kairin a Sorův přítel z dětství. Uchvácený temnou mocí, se na konci původní hry Kingdom Hearts, utká se Sorou, ale poté se opět navrátí na cestu dobra. Aby mohl zachránit zemi, nechává se Riku a King Mickey zavřít v temnotách.

Zdroj

Marluxia obrázky

9. září 2007 v 17:19 Kingdom Hearts
Dalšíí záporák z KH Marluxia ^__^
Obrázek “http://i172.photobucket.com/albums/w26/xxtwilightstormxx/ththFMVMarluxia.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Hojeeeeec XD

8. září 2007 v 19:24 ☺Jiné☺
Ahooooooooooj lidičkyy XD Tááákže!!! Bych chtěla říct že dnes i zítra je na vás co sem budu přidávat za články!!! To znamená že mi do komentů budete psát co sem mám dát např.Něaké fota někoho něčeho,Videa někoho něčeho atd!!!!XD Takyy před několika dny začala škola T__T Takžeee ted budu mít méně času na blog T___T Ale doufám že to zase rychle uteče !!! Noo jinak taky doufám že sem budete nadále chodit a psát něakééé komenty!! XD Ale chtěla bych poprosit aby jste sem nepsali komenty abych pro vás někde hlasovala !!!! A podobně!!!! Bleskovky mi nevadí já ráda bleskajdy vyplňuju!!! XD Joo a ještě bych chtěla oznámit že přibyli další nové rubriky!! Last Chaos, Final fantasy unlimited , a před něakým časem i Shaman king a Cowboy Bebob Nebo jak se to píše XDNooo myslím že to už asi stačilo XD a že toje nejspíš vše XD...


Death Note film Last Name video

4. září 2007 v 19:11 Death Note
Zde je úžasný video s úžasným filmem Death Note 2 Last Name!!!A taky s úža hudbou.... Tak se určooooo mrkněte!!!


Další řetězák

3. září 2007 v 15:14 ☺Jiné☺
Řetězák

Změna Záhlaví

2. září 2007 v 13:50 ☺Jiné☺
Ahoojky takže sem udělala změnu záhlaví!!!Tentokrát je tam něaký elf z hry Last Chaos a je to kluk!!!!!!!!!!!!! XD Ještě sem pozměnila písmo na fialovou jinak žádná jiná změna :)))

Last Chaos obrázky

1. září 2007 v 20:55 Last Chaos
klik na celý článek